Hakkımızda

Tek Elektrik Hakkında

Türkiye’nin inovatif elektrik tedarik şirketi olan Tek Elektrik, KGM Enerji çatısı altında 2013 yılında kuruldu. Sektöre getirdiği kalıcı çözümler, geniş bayi ağı, avantajlı, kişi ve kurumlara özel kampanyaları ve tüketicilere sunduğu teknoloji tabanlı sistemleri sayesinde Türkiye’de 1 yıl içinde en fazla abone sayısına ulaşan elektrik tedarik şirketi oldu. Müşteri odaklı, sürdürülebilir ve güvenilir kaliteli hizmet anlayışı ile her geçen gün bayi ağını genişleterek, hizmet verdiği müşteri sayısını artırmaya devam ediyor.

Vizyon

Tüm Türkiye’ye güçlü teknoloji altyapısı ile müşteri odaklı, kaliteli hizmeti vererek sektöre sürdürülebilir yenilikler sunmayı hedefliyor.

Misyon

Gelişmekte olan Türkiye enerji piyasasına, geniş bayi ağı ve alternatif satış kanalları ile hedef kitleye göre tasarlanmış çeşitli yeni nesil kampanyaları ile indirimli elektrik kullanımını sağlıyor.

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu

TEK Elektrik

EPDK TEDARİK LİSANSI

Neden TEK Elektrik?

 

YENİ NESİL

TEK Elektrik, Türkiye’nin yeni nesil elektrik markası, elektriğin yeni ismi, elektrikte devrimdir.

 

FARKLI

Farklıdır, çünkü farkı elektrik kullanımına getirdiği yeni anlayıştır. TEK Elektrik, giderek kabaran elektrik faturalarına değil, ucuz elektriğe inanır.

 

AVANTAJLI

Her zaman en avantajlı en ucuz elektrik ulaştırmayı hedefler, kullanıcıya özel tarifeler yaratır.

 

Her Gün İndirimli Elektrik Kullanma Fırsatı

ONLINE ABONE OL

E-Bülten

Güncel kampanyalar ya da bildirimlerden haberdar olmak için kayıt olabilirsiniz.

Kayıt Ol